Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Kesin bir komedi filmi yapmanın sırf cehennemi

  • Listed: Mart 20, 2017 6:01 pm

Description

1992 ile 1994 yılları arasında kısa sürede cehenneme döndüğümde bir stand-up çizgi romandı. Sonra, efendiye teşekkür ediyorum, bazı samaritanlar beni tırmaladı ve beni televizyona bağladı ve yan bölen materyalin sadece birkaç kişinin düşmanlığı ve aralıklarla karşılanması gerektiği şaşkın şaşkınlığın acımasızca eziyetine bir daha asla katlanmak zorunda kalmadım Kayıtsız seyirciden gelen müstehcen telefonseverler.
Oturduğumda, sallanarak, terli ve cılız bir başarısızlıktan sonra el ele verin, kız kardeşim düz bir şekilde kalçadan vurdu. “Sadece anlamıyorum. Neden kendin yapıyorsun? Gösteri öncesi sinirlerle kusuyorsunuz, şov boyunca işkence yapıyor ve titriyor ve şovdan sonra acı çekiyor ve kendinden nefret ediyordu. Iyi bit nerde? ”
SHE yerinde duruyordu. Gerçek hayatta komik olmak bir bonus. İnsanlar zekanızın sıcaklığında güneşlenirler. Şakalarınızda kıkırdamaktan çok heyecanlılar. Her kabartmak inci, kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır, minnettarlar. Buna rağmen, kendinizi bir stand-up olarak adlandırmaya cesaret ediyorsunuz; bununla birlikte, insanların zor kazanılan nakitlerini alacağınızı ve her şeyin değiştiğini varsayalım.

    Aniden bir kahkaha beklentisi oranı var. Her saniyede muazzam bir kaburgalı gıdaklamanın ortaya çıkması sizin üzerinizdedir. Komik kemiklerini vuracağına söz vermiştin, eğer hayır eğer hayır, teslim etmen gerekecek. Hafifçe eğlenceli olamazsın ya da hafif eğlenceli olamazsın. Kendinizi bir göbek gülüşünün voleybolu sunucusu olarak ayarladınız ve eğer Billy Connolly gibi uluslararası bir sansasyon olsa bile – işareti kaçırırsanız – siz ölü bir etsiniz. Genel korkunçluğa katkıda bulunmak için komik olmayı garanti eden bir şaka diye birşey olmadığını fark ettiğimde sahnede yaşıyordum. Cumartesi gecesi seyirci koridorlarında yuvarlanan ve güzel bir akşam yemeğine sahip oldukları ve hoşça nazik hissettiklerini söyleyen tek kişili, ıslak bir Çarşamba günü meşhur kurşun balonu gibi inecek. Bu yüzden önceki gece kalabalığı öldüren hikayeyi canlandıracak ve bu gece çok sessizce sana kıç tarafına bakıp durmadan hikayeyi açığa çıkarıyorsun.

    En iyi gangsterleriniz tankerlerken bir seçim yapmanız gerekir: tecrübeli biriyseniz, papaz ve kaplumbağa hakkında bilgi vermesine rağmen tavuk ve rahibe hakkında şeyler giderek git gideceklerini umut eden daha fazla malzeme çalkalamaya devam edebilirsiniz Fırtınanın altına. Eğer deneyimsizseniz, a) izleyiciyi çevirip, mizah duygusundan yoksun olmaktan dolayı kandırmaya veya b) daha hızlı ve daha hızlı konuşmaya başlayın ve kendinizi sahneden çıkarıp kızarıklıklarından kurtulun.
Billy Connolly, yıllarca başarısını kemerinin altına alarak, dayanıklı bir demet yabaniden bir zenciyi ikna etmekten rahatsız olamaz. Cesurane olmayı düşünen her düşündüğü şeyi yapıyordu – bunu ona bıraktı.

    Bunun için benim için en büyük hayranlığım var.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply