Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Stres yaratmayan bir Noel için şimdi tasarruf etmeye başlayın

  • Listed: Mart 20, 2017 10:01 pm

Description

Bu, hanehalkı maliyesinin zaten sınırlarına kadar gerildiği ve boşalan para harcamasının bir anda gelir.
Santander’den elde edilen bulgular, üç Britanyalıdan birinin Noel’de ortalama 391 dolarlık tasarruf hesaplarından çekilmesini ve yüzde 7’sinin tasarruflarını baskalarından ötürü Ocak ayında kart faturalarını ödemeye yardımcı olacağını düşünüyor.
**
 PARA VE MALİYE BİRİNİZİN BİR KOPYASINI ÖDEMEMİZ İÇİN TIKLAYINIZ
KILAVUZ **
Ancak şu an ana meşguliyet borcunu ödeyebilir gibi görünse de, gelecek Noel’e nasıl para yardımı yapacağınızı düşünmek için henüz erken değil.
SavingsChampion.co.uk’dan Sue Hannums, “Önümüzdeki Aralık ayı için biraz para koymak, Ocak ayındaki borç mavisini yenmek için harika bir yoldur” dedi. “Kafa başlatmanın anahtarı, tasarruf planınızı hemen başlatmaktır.”

    Birçok kişi Noel tasarruf kulüplerine yedek para yatırıyor ancak birkaç yıl önce Farepak büstü geçtiğinde tasarrufcuların parmaklarını yaktıkları için daha az cazip hale geldi.
Peki, bir sonraki yuletide için sincapla sürünmeyi en iyi nasıl yapmalısın?
Birkaç sağlayıcı şimdi özel Noel tasarruf hesapları sunuyor, ancak otomatik olarak bu teklifin en iyi fiyatlarla olduğunu düşünmeyin.
Hannums, “Aslında, bu hesaplar şenlikçi bir adla düzenli tasarruf hesaplarıdır” diyor.
“Aralarında seçim yapabileceğiniz çok sayıda tasarruf hesabı bulunan müşteriler, sadece kendi adına bir hesap seçmemeliler. Düşük seviyelerde faiz oranları ile piyasadan en iyi fiyatların elde edilmesini sağlamak çok önemlidir. ”

    Örneğin, Prenslik Geliştirme Topluluğu, Noel Düzenli Tasarrufcusu’nda yüzde 5 öder, ancak bu yalnızca Galler’deki şubeleri aracılığıyla kullanılabilir.
Bu hesapla, 12 ila 300 sterlin arasında 12 ardışık ödeme yapmalısınız ve para çekme izni yoktur.
West Bromwich Yapı Topluluğu, 31 Aralık 2012’ye kadar sabit yüzde 4.25 oranında sabit bir Noel Düzenli Tasarruf uygulamasını başlattı ancak aynı zamanda şubeye ayrılmış.
Aylık £ 10 ila £ 250 arasında ödeme yapabilirsiniz, ancak Ekim 2012’den önce herhangi bir düzenli ödeme yapılmamışsa ve Kasım 2012 tarihine kadar para çekme işlemine izin verilmiyorsa oran yüzde 0.05’e gerilemiştir.

    Yorkshire, Chelsea ve Barnsley inşaat toplulukları, Yılbaşı Tasarrufu hesaplarında yüzde 3.5, bunları yılda £ 10 ila £ 1.200 arasında ödeyebileceğiniz hesaplar için ödüyorlar.
Bu oran 30 Kasım’a kadar sabittir. Para çekme işlemi yaparsanız 90 günlük ilgi alanını kaybedersiniz.
Skipton Building Society, başka yerlerde Yeni Yıl Karar Tasarruf tahviliyle £ 1 ile £ 1 milyon arasında herhangi bir şeyin bakiyesinde yüzde 2.5 ödüyor.
Genel olarak, standart hesapların oranları daha yüksektir. Örneğin, hem First Direct hem de HSBC bir yıl için sabit yüzde 8 ödüyor, ancak hak kazanmak için bir müşteri olmalısınız.
Birinci Direktifin Düzenli Tasarrufu ile, ayda £ 25 ila 300, HSBC’nin Tercihli Oranı Düzenli Tasarrufu ile £ 25 ila £ 250 arasında ödeme yapabilirsiniz.

    Derbyshire, Dunfermline ve Cheshire yapı grupları (aynı grubun tamamı) Platinum Monthly Saver’ı piyasaya sürdü ve sabit yüzde 5 payı ödedi.
Aylık £ 100 ila £ 500 arasında ödeme yapabilir ve 11 ödeme yapmanız gerekir. Tek bir çekime izin verilir veya oran yüzde 1’e düşer.
West Bromwich, aylık £ 10 ila £ 250 arasında ödeme yapabileceğiniz Sabit Ücreti Düzenli Tasarruf Cihazı’nda yüzde 4.1’i ödüyor. Ancak, iki ödeme özlediyseniz oran yüzde 0,5’e düşüyor.
Norwich ve Peterborough Yapı Kooperatifi, Düzenli Tasarruf Üzerinde aylık £ 1 ila £ 250 arasındaki mevduatlarda yüzde 4 ödüyor.

    Bu hesapla 12 ardışık ödeme yapılmalı ve bir geri çekilmeye izin verilmiştir.
Safran Yapı Kooperatifi, 10 ila 200 £ arasında ödeyebileceğiniz Düzenli Tasarruf Numarası 2 üzerinden yüzde 4 ödemekteydi. Ancak, bu hesap ceza olmadan erişime izin vermektedir.
Hannums, “Bazı durumlarda standart düzenli tasarruf hesaplarındaki oranlar daha iyi olmasına rağmen, bunlar genelde 12 aylık dönemlerle sağlanıyor” diyor.
“Bu şu an için tasarruf etmeye başlarsanız, Noel için paranıza zamanında erişebileceğiniz anlamına geliyor.”
Tasarrufculara, daha iyi fırsatların standart hesaplarda bulunması muhtemel olduğu için, adanmış bir Noel tasarruf hesabına kaydolmadan önce dikkatlice düşünmelerini çağırıyor.

    Hannover, “2012 yılbaşı için normal bir tasarrufla paraya erişmek için çok geç olsa da, kredi kartı açıklaması Ocak 2013’te geldiğinde şu an için bir toplu ödeme yapmak için harekete geçmek harika bir hediye olacaktır” diye ekliyor Hannums. .

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply