Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Yoğun bakımda Aysun Paisley

  • Listed: Mart 20, 2017 5:01 pm

Description

Rev Ian Paisley, akut kalp problemleri yaşadıktan sonra yoğun bakımda.
Eski Kuzey İrlanda Birinci Bakan, Belfast’ın doğusundaki Dundonald’daki Ulster Hastanesine kabul edildi.
Karısı Baroness Paisley adına yapılan bir açıklamada “Bu zor zamanlarda ailenin gizliliğine saygı duyulmasını istiyor” dedi.
85 yaşındaki Bay Paisley, son vaazı vaaz eden bir bakanın vasiyetinden 10 gün sonra Pazar günü hastaneye kaldırıldı. Özgür Presbiteryen Kilisesi eski bir moderatör ve kurucu üyesidir ve neredeyse 40 yıldır Kuzey Antrim’de bir MP’dir.
Lord Bannside olarak bilinen Bay Paisley, oğlu Ian Jnr tarafından Kuzey Antrim’de başarılı oldu.
Parti meslektaşları Parlamento Binaları Stormont’ta bir toplantı yapılarak bilgilendirildi ve dualar edildi. Bir üye, hastalığına veya durumuna ilişkin hiçbir ayrıntıya sahip olmadığını söyledi. “Sadece iyi olduğunu ve hastanede olduğunu söyledik, hepsi bu” dedi.
Anlaşılan Bay Paisley, muhtemelen 2004’ten beri büyütülmüş bir kalp için birkaç yıldır ilaç tedavisi görüyor. Bu gece bir kaynakça göre, hastalık kalp krizine değil kalp krizine bağlı olabilir. Birkaç yıl önce Mr Paisley’nin sağlığıyla ilgili kaygılar kaybedince ve hevesle baktığında endişeler vardı.
Ancak kalp sorunlarından iyi bir iyileşme sağladı ve sesi açık zayıflık işaretleri göstererek 27 Ocak’ta Belfast Şehitler Anma Töreni vedasız vaazında bulunan bazı insanlar yaşına geldiğinde ne kadar iyi olduğunu belirttiler.
Kiliseden ve kamusal hayattan çekildikten sonra, otobiyografisini yazmayı planlıyordu.
Bay Paisley’nin beş çocuğu – ikiz oğlu Ian Jnr ve Kyle, razı bir bakan ve üç kız çocuğu, Rhonda, Sharon ve Cherith, son adresleri için 3.000 kişi arasında yer aldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply